GLASS & CERAMICS / Ceramics / Terrin + kopp 6481293

nr 648 1293

Terrin + kopp

Bla Modell Meissen, length: 34, wear, damages, repaired.

Bla Modell Meissen, längd: 34

Condition: slitage, skador, lagad

100

SEK 200

Monday July 19 2010
at 19:42:46

19/7 16:28:56 1      150 kr
19/7 17:56:41 2      Vinnande bud